test

Berichten


Contact

Contactpersoon rocabroad:

Petra Roselle
Telefoon: 076-5048137 / 06-26740148
Email: p.roselle2@rocwb.nl
Werkdagen: ma/di/do


Contactpersonen Colleges:

Cingel College: Sabrine de Weerdt
Telefoon: 076-5306000 / 06-13091591
Email: s.deweerdt@rocwb.nl
Vast spreekuur voor leerlingen over (internationale) stages. Iedere woensdagochtend van 9.00 tot 12.00 uur lokaal 1.04

Florijn College: Judith Aarts
Email: J.Aarts2@rocwb.nl

Kellebeek College: Nina Langenberg
Telefoonnummer: 06-12353671
Email: n.langenberg@rocwb.nl

Markiezaat College
: volgt

Prinsentuin College: Jeanette van den Brule
Telefoonnummer: 076-5723934
Email: J.vandenBrule@rocwb.nl

Radius College: Arnoud Cremers
Telefoonnummer: 076-5733444
Email: A.Cremers@rocwb.nl

Vitalis College: Alwin Krijgsman
Telefoonnummer: 076-5733333 / 06-26738966 (maandag-vrijdag 8:30-17:00)
Email: A.Krijgsman@rocwb.nl

Zoomvliet College: Erik Janssens
Telefoonnummer: 0165-590100 / 06-24415152
Email: e.janssens@rocwb.nl

            
 
                       
   

 

 

feedback

Met behulp van het onderstaande veld kun je feedback over de site geven. Gebruik dit om feedback te sturen over verbeteringen of positieve ervaringen met deze website.


stuur
Feedback